Budownictwo
 
 
Podbicia dachowe
Dobrze wykonane podbicie dachowe to nie tylko estetyka zewnętrzna budynku mieszkalnego, ale także zabezpieczenie dachu przed czynnikami zewnętrznymi. Firma CONSBUD oferuje usługi w zakresie wykonawstwa podbić dachowych m.in. w drewnie.

Adaptacja poddaszy
Problem związany z brakiem powierzchni użytkowej w domu łatwo rozwiązać poprzez zaadoptowanie niewykorzystanego poddasza. Firma CONSBUD oferuje usługi w ww. zakresie zarówno w nowo-wybudowanych budynkach mieszkalnych, jak też w budynkach już użytkowanych. W ofercie znajduje się m.in. docieplenie poddaszy, montaż drzwi wewnętrznych i okien dachowych, montaż sufitów podwieszanych i płyt kartonowo-gipsowych, szpachlowanie i malowanie ścian.

Wykończenia wnętrz
Urządzanie domu to przyjemność, ale najpierw należy odpowiednio przygotować jego wnętrza. Firma CONSBUD oferuje szeroką gamę usług zarówno dla firm jak i osób fizycznych, która zawiera m.in. montaż okien, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, szpachlowanie i malowanie ścian, układanie płytek i inne prace wykończeniowe.

Elewacje zewnętrzne Elewacja zewnętrzna to wizytówka każdego domu. Firma CONSBUD oferuje wykonawstwo w zakresie elewacji zewnętrznych na nowo-wybudowanych budynkach mieszkalnych, jak też w budynkach już użytkowanych.

Remonty
Zbyt długie użytkowanie pomieszczeń powoduje, że należy je odświeżyć i wyremontować. Firma CONSBUD oferuje szeroką ofertę usług remontowych, w tym m.in. wymianę okien, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, szpachlowanie i malowanie ścian, układanie płytek i inne prace remontowe.


Domki letniskowe i całoroczne Spędzanie urlopu nad wodą lub w pobliżu lasu to marzenie wielu osób. FirmaCONSBUD oferuje wykonawstwo domków letniskowych i całorocznych budowanych metodą kanadyjską. Oferta zawiera wykonanie konstrukcji wraz z pokryciem dachowym oraz wykończenie wnętrz i adaptacje poddaszy.

Sprzedaż materiałów budowlanych
Mnogość materiałów budowlanych na rynku powoduje dylematy, gdzie i co kupić, aby były one wysokiej jakości i stosunkowo tanie. Firma CONSBUD dzięki współpracy z wieloma znanymi firmami oferuje materiały budowlane wysokiej jakości.

Altana
Wypoczynek w ogrodzie po trudnym dniu wymaga właściwej oprawy. FirmaCONSBUD oferuje przygotowanie projektu i wykonawstwo altanki w drewnie. W ramach usługi wykonywana jest cała konstrukcja wraz pokryciem dachowym i malowaniem. W ofercie dostępne są również ławki i stoliki wykonane z drewna oraz na konstrukcji żeliwnej.

Pergole
Piękny ogród to róże pnące. Firma CONSBUD oferuje wykonawstwo pergoli w zależności od zapotrzebowania. W ramach usługi wykonywane jest malowanie i montaż.

Drewutnia
Zimowe wieczory przyjemnie jest spędzać przy kominku, ale problemem jest ośnieżone i mokre drewno. Firma CONSBUD oferuje rozwiązanie w postaci drewutni, gdzie można przez cały rok przechowywać drewno i szczypki rozpałkowe. W ramach oferowanej usługi wykonywany jest montaż całej konstrukcji wraz z pokryciem dachowym i malowaniem.  
 - ©2008 ConsBud -