Consulting
 
 
Tłumaczenia pisemneM Prowadzenie biznesu wymaga niejednokrotnie przygotowywania korespondencji w języku angielskim. Firma CONSBUD zapewnia profesjonalne tłumaczenie pisemne korespondencji i tekstów biznesowych z języka polskiego na język angielski oraz z języka angielskiego na język polski. Firma oferuje tłumaczenia pisemne również w innych językach oraz współpracuje na stałe z tłumaczem przysięgłym.

Tłumaczenia ustne Organizacja konferencji i spotkań z udziałem gości z zagranicy wymaga niejednokrotnie tłumaczenia w formie ustnej. CONSBUD oferuje tłumaczenia ustne w formie konsekutywnej z języka angielskiego na język polski oraz z języka polskiego na język angielski. Firma zapewnia również pomoc w obsłudze spotkań w innych językach.

Kursy z języka angielskiego Znajomość języka angielskiego staje się coraz bardziej potrzebna w celu nawiązania współpracy czy realizacji projektów międzynarodowych. CONSBUD proponuje kursy i szkolenia z języka angielskiego w zakresie ogólnym i biznesowym, na różnych poziomach zaawansowania.  
 - ©2008 ConsBud -